MDM - MOBILE DEVICE MANAGMENT

Jsme tady pro Vás, abychom Vám pomohli s řízením Vaší mobilní flotily zařízení. Zaměřujeme se především na operační systémy Android a IOS, a proto jsme ideálním partnerem pro firmy, které chtějí mít plnou kontrolu nad svými mobilními zařízeními.

Naše řešení pro MDM Vám poskytne nejen kompletní správu Vaší mobilní flotily, ale také možnost vzdálené konfigurace a správy. Díky našemu řešení budete mít neustálý přehled o stavu Vaších zařízení, a to i z pohodlí Vašeho kancelářského stolu.

Využitím našeho řešení pro MDM získáte nejen kontrolu nad svými mobilními zařízeními, ale také zvýšíte bezpečnost Vaší firemní sítě a chráníte citlivá data před ztrátou nebo krádeží.

Naše společnost Amity International spol. s r.o. je týmem odborníků s mnohaletou zkušeností v oblasti IT a MDM. Jsme hrdí na to, že dokážeme pomoci našim zákazníkům s efektivním řízením jejich mobilních zařízení, a tím jim umožňujeme plně se soustředit na své podnikání.

Pokud hledáte spolehlivého partnera pro správu Vaší mobilní flotily, neváhejte nás kontaktovat a rádi Vám poskytneme více informací o našich řešeních pro MDM.