PORADENSTVÍ, NÁVRHY ŘEŠENÍ

Společnost Amity International nabízí svým zákazníkům poradenství, konzultace a návrhy řešení v oblasti IT infrastruktury, projekty šité na míru díky zjištění přesných potřeb jednotlivých klientů tak, aby výsledkem bylo usnadnění a orientování se klienta na jeho podnikatelskou sféru bez starostí s jeho IS.

Samozřejmostí jsou i dílčí poradenství ve vybraných oblastech jako například Licencování, Tisková řešení, Konfigurace sítě, Bezpečnost, Virtualizace, Vzdálená správa IS atd.

FINANCOVÁNÍ PROJEKTŮ

Amity International se za dobu svého působení ve světě IT vyprofilovala ve stabilního a důvěryhodného partnera. Nejen z tohoto důvodu má podporu u vendorů a dodavatů předních světových jmen a jejich prostřednictvím zajišťuje svým zákazníkům finanční služby takového charakteru, který uspokojí každého klienta.

IBM

S pomocí teamu IBM Global Financing nabízíme možnost výhodného financování projektů ve formě fixních splátek jak prostřednictvím operativního,  tak i finančního leasingu.  Dále nabízíme možnost tzv. Odložené splatnosti pro klienty, kteří například v účetním období vyčerpali stanovený budget pro IT oblast.

AVNET

Prostřednictvím financování od společnosti Avnet nabízíme splatnost 40 dní jako standard zdarma, dále možnost prodloužení splatnosti až na 115 dní, s využitím výhodných interest rate, které má Avnet uzavřen s IBM. Je možné také financováníi NON IBM produktů.